Provoz ve Skokánku v průběhu státem nařízené karantény

  • Nezařazené
  • Provoz ve Skokánku v průběhu státem nařízené karantény
7.3.2020

Provoz ve Skokánku v průběhu státem nařízené karantény

Milí rodiče, 6.3.2020 vyhlásilo ministerstvo zdravotnictví ČR povinnou dvoutýdenní karanténu pro občany ČR vracející se z Itálie. Jak bude po tu dobu fungovat Skokánek zjistíte po rozkliknutí detailu.

  1. Pokud jste se vrátili z Itálie od 7.3. včetně, žádáme Vás o dodržování státem nařízené karantény. Své lekci pro následující dva týdny si omluvte.
  2. Pokud jste se vrátili z Itálie do 6.3. včetně nebo jste cestovali do jiných rizikových oblastí, buďte, prosím, ohleduplní a zvažte Vaší účasti na lekcích v následujících dvou týdnech. A to zejména v případě, že Vy nebo Vaše děti vykazujete symptomy chřipkového onemocnění.
  3. Naše prostory jsou pravidelně dezinfikovány i v běžném provozu dle příslušné vyhlášky MZ. Na základě současné situace zvýšíme četnost tohoto úklidu a rozšíříme ho i na plochy, které se dezinfikují jen jednou denně. Žádná z našich lektorek ani recepčních během jarních prázdnin ani dva týdny předtím nebyla v Itálii nebo dalších rizikových oblastech.
  4. Pokud by se Vám do konce pololetí nepodařilo lekce z následujících dvou týdnů nahradit, převedeme Vám je k vyplavání do dalšího pololetí.
  5. Situaci bedlivě sledujeme a v případě, že by se našeho provozu měla týkat nějaká změna, budeme Vás informovat na našem webu.

Přejeme Vám především hodně zdraví a pozitivního přístupu. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás buď telefonicky nebo na našem mailu.

Lenka Tichánková a Klára Klápová

Buďte s námi i na Facebooku!