Rodinné plavání a oslavyV pátek a o víkendu | Bazén, herna, občerstvení a výzdoba pro narozeninovou oslavu

  • Rodinné plavání a oslavy

Chodíte rádi do bazénu? Využijte možnost pronajmout si bazén Studia Skokánek pro sebe, své známé nebo přátele, uspořádejte u nás vašim dětem narozeninovou oslavu. Přijďte si užít vodu, zaplavat si a zadovádět. K dispozici máte plavecké pomůcky i vodní atrakce bazénu (protiproud, vířivý rošt, chrlič a masážní trysky).

zabka_3

Rodinné plavání je ve světě velmi populární. O víkendech je možné si po předchozí rezervaci bazén pronajmout a přijít si zaplavat spolu celá rodina.

Dětské oslavy. Chcete se vyhnout nepořádku a následnému úklidu po dětské oslavě u vás doma a současně v rámci oslavy nabídnout vašim hostům netradiční zábavu ve formě dovádění v bazénu? Můžete oslavu uspořádat u nás ve Skokánku, naše prostory vám nabízíme na tři hodiny. V této době je zahrnuta jedna hodina v bazénu. Do bazénu můžete jít sami nebo využít služeb našich zkušených lektorek, které pro děti připraví program adekvátní jejich věku a dovednostem. V herně si po plavání děti mohou pohrát, rozkrojit společně narozeninový dort a třeba si i zatancovat. K dispozici pro vaši oslavu je vám bazén se základními pomůckami, atrakce bazénu (bubliny, vířivý rošt, chrlič, protiproud a masážní trysky), herna a její vybavení, zapůjčit vám můžeme také reproduktor. Z našeho baru si můžete objednat ze základní nabídky nápojů a drobného občerstvení (voda, káva, čaj, dětské pití, colové nápoje, ledový čaj, sušenky, tyčinky, chipsy). Sortiment, který v nabídce nemáme (dětské šampaňské a ostatní občerstvení pro vaše hosty), si k nám můžete přinést vlastní. Zapůjčíme vám také základní nádobí (talířky, misky, kelímky, hrnky, skleničky, podnos a příbory) a postaráme se o úklid po oslavě.

Hodiny určené pro pronájem bazénu nebo narozeninové oslavy:

  • Sobota 9 – 19 hodin
  • Neděle 9 – 19 hodin

Kapacita bazénu je 12 osob včetně dětí, za každou další osobu do maximálního počtu 15 osob je třeba doplatit 100 Kč.

Pronájem bazénu

1 600,- Kč / 1 hod

Prodloužení oslavy

600,- Kč / 1 hod

Instruktorka

700,- Kč / 1 hod

Pokud byste měli zájem o jiný druh pronájmu našich prostor, pište nám na e-mail info@studio-skokanek.cz.

Buďte s námi i na Facebooku!