Rodinné plavání a oslavyV pátek a o víkendu | Bazén, herna, občerstvení a výzdoba pro narozeninovou oslavu

  • Rodinné plavání a oslavy

Chodíte rádi do bazénu? Využijte možnost pronajmout si bazén Studia Skokánek pro sebe, své známé nebo přátele, uspořádejte u nás vašim dětem narozeninovou oslavu. Přijďte si užít vodu, zaplavat si a zadovádět. K dispozici máte plavecké pomůcky i vodní atrakce bazénu (protiproud, vířivý rošt, chrlič a masážní trysky).

zabka_3

Rodinné plavání je ve světě velmi populární. V pátek odpoledne a o víkendech je možné si po předchozí rezervaci bazén pronajmout a přijít si zaplavat spolu celá rodina.

Dětské oslavy. Chcete se vyhnout úklidu nebo rozbitému nádobí po dětské oslavě u vás doma? Můžete oslavu jednoduše uspořádat v našem bazénu. Děti si zadovádí ve vodě, kde jim nezapomenutelný program může připravit zkušená instruktorka. V herně si děti pohrají a společně rozkrojí narozeninový dort. Nealkoholické nápoje jsou vám k dispozici na baru, dětské šampaňské je možné přinést si vlastní. Pokud by s dětmi slavili i rodiče, zapůjčíme vám skleničky na přinesené víno i otvírák. Občerstvení je možné přinést si vlastní (dort, chipsy, tyčinky…). Zapůjčíme vám talířky, lžičky, nože, misky a podnos na dort.

Hodiny určené pro pronájem bazénu:

12 osob v bazénu – každá další osoba do max. 15 osob 100,-Kč (včetně dětí)

  • Pátek 15 – 19 hod
  • Sobota 9 – 19 hod
  • Neděle 9 – 19 hod

Buďte s námi i na Facebooku!