Voda v bazénu

  • Voda v bazénu

Voda v bazénu

Studio Skokánek je zaměřeno na kojenecké plavání a plavání dětí předškolního věku, a proto náš bazén podléhá Vyhlášce 135/2004sb., kterou jsou stanoveny velmi přísné hygienické požadavky pro provoz bazénů pro kojence a batolata.

Jako jeden z mála bazénů v České republice určený pro plavání kojenců a dětí předškolního věku je kompletně nerezový. Jednou z hlavních výhod nerezových bazénů je, že vana z nerezové oceli nepotřebuje žádný nátěr ani jinou povrchovou úpravu a tak její celistvý povrch bez pórů a spár poskytuje záruku maximální čistoty. Nerezový plášť a výkonný cirkulační systém zamezují výskytu mikroorganismů a řas na stěnách bazénové vany. Cirkulační systém je založen na páteřním rozvodu ve dně bazénu, což zajišťuje stoprocentní promíchání vody v celém objemu. Také jednotlivá technická řešení (vstupy do bazénu, protiskluzové úpravy povrchu, vybavení a atrakce) odpovídají současným nejnáročnějším požadavkům.
Pro vaše děti chceme zajistit co nejlepší podmínky a špičkovou kvalitu vody, proto je voda v bazénu čištěna ozónem a také UV lampou. Díky této technologii dodatečné dezinfekce se snižuje množství přidaného chlóru na nejnutnější minimum. Přesto jsou všechny škodlivé organismy (např.viry, bakterie) efektivně odbourávány, ničeny a deaktivovány. Díky uvedeným technologiím je voda v našem bazénu vhodná i pro alergiky i astmatiky!

Buďte s námi i na Facebooku!